Лінгвістичне науково-дослідне управління

00:46  |  Середа  |  26 липня 2017 року

Історія

Лінгвістичний науково-дослідний центр

Лінгвістичний науково-дослідний центр організований відповідно до Директиви Міністра оборони України від 12.08.10 № Д-322/1/010 “Перелік змін до штату 17/080″ від 31.08.10, введений у дію наказом начальника Військового інституту від 31.08.10 № 362.

Центр створено на базі Лінгвістичного науково-навчального центру (вересень 2006 р. – серпень 2010 р.). У свою чергу Лінгвістичний науково-навчальний центр було створено на базі науково-навчального центру військового перекладу (лютий 2005 р. – вересень 2006 р.), структурного підрозділу факультету іноземних мов та військового перекладу для виконання усних та письмових перекладів з іноземних мов (англійська, німецька, французька) за замовленнями структурних підрозділів Міністерства оборони України, проведення занять із курсантами/студентами та слухачами Київського національного університету імені Тараса Шевченка, проведення наукової роботи.

Лінгвістичний науково-дослідний центр Військового інституту функціонує з метою лінгвістичного забезпечення діяльності Збройних Сил України, проведення наукових досліджень у цій сфері, розробки та впровадження інноваційних технологій, новітніх методів навчання, а також створення інноваційного лінгвістичного наукового, навчально-методичного середовища для формування мовної компетенції в пріоритетних напрямках розвитку Збройних Сил України.

LNDC